Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
HATTAR, 2 dlr, Igorot, Luzon, Filippinerna, kallebas med insida flätad i rotting 1900-talets mitt, största Diam ca 44 cm
Skador, slitage
907661
2021-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här