Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 8 st, 1900-talets första hälft, barockstil, bestade, brickmärkta Myrstedt & Sterns Aktiebolag, sitsar klädda i skinn, sitthöjd ca 48 cm
Bruksslitage, lagningar
907667
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här