Stolar 8 st

Stolar 8 st
Stolar 8 st
Stolar 8 st
Stolar 8 st
Stolar 8 st
Stolar 8 st
Stolar 8 st
Stolar 8 st
Stolar 8 st
Stolar 8 st

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 8 st, 1900-talets första hälft, barockstil, bestade, brickmärkta Myrstedt & Sterns Aktiebolag, sitsar klädda i skinn, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, lagningar

907667

2021-04-26