Ivar Södergren akvarell
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
IVAR SÖDERGREN (född 1949): "Lyckad skörd, liemannen, ett skepp kommer lastat", signerad och daterad Ivar Södergren 1984, akvarell, ca 13,5x17,5 cm
PROVENIENS: Lars Lundins samling
Oramad, passepartout
907671
2021-04-30