Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSTÄNDARE, FAT, fat i kristallglas med kant i silver, tändar i sterling, båda med svenska kontrollstämplar, höjd ca 9,5 samt diameter 19 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
907676
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här