Bordständare i silver

Bordständare i silver
Bordständare i silver
Bordständare i silver
Bordständare i silver
Bordständare i silver
Bordständare i silver
Bordständare i silver
Bordständare i silver
Bordständare i silver
Bordständare i silver

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSTÄNDARE, FAT, fat i kristallglas med kant i silver, tändar i sterling, båda med svenska kontrollstämplar, höjd ca 9,5 samt diameter 19 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

907676

2021-04-30