Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
GUNNAR NYLUND (1904-1997): Skål, Rörstrand, signerad GN ARO, R Sweden, stengods, blåglaserat, oval form, längd 16, höjd 8 cm
Bruksslitage, märken, repor, kant med ojämnhet
907689
2021-04-25