Carl-Harry Stålhane, vas

Carl-Harry Stålhane, vas
Carl-Harry Stålhane, vas
Carl-Harry Stålhane, vas
Carl-Harry Stålhane, vas
Carl-Harry Stålhane, vas
Carl-Harry Stålhane, vas
Carl-Harry Stålhane, vas
Carl-Harry Stålhane, vas

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE (1920-1990): Vas, monogramsignerad CHS, R samt Ateljé Sweden, stengods, petrolfärgad glasyr, ovoid form, höjd 21 cm, diam 20 cm

Smärre bruksslitage

907694

2021-04-25