Oljemålning Esther Kjerner

Oljemålning Esther Kjerner
Oljemålning Esther Kjerner
Oljemålning Esther Kjerner
Oljemålning Esther Kjerner
Oljemålning Esther Kjerner
Oljemålning Esther Kjerner
Oljemålning Esther Kjerner
Oljemålning Esther Kjerner

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952): "Särön", signerad Esther Kjerner, daterad 1943, olja på duk, uppklistrad på pannå, ca 40x47 cm

907708

2021-04-25