Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

YTTERFODER, / skål, glaserad keramik, dekor med gäss, H ca 24 cm, Diam ca 37 cm

Zustandsbeschreibung

Några nagg och glasyravslag finns, krackelerad glasyr

907720

2021-04-25