Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
YTTERFODER, / skål, glaserad keramik, dekor med gäss, H ca 24 cm, Diam ca 37 cm
Zustandsbeschreibung
Några nagg och glasyravslag finns, krackelerad glasyr
907720
2021-04-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner