Saltkar

Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, Frankrike, 1800-talets slut, förgylld brons samt glas, höjd ca 5 samt längd 11 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

907730

2021-05-02