Peter Weiss
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
PETER WEISS (1916-1982): "landskap från Öland", olja på pannå, signerad, titel verso, ca 24 x 36 cm
Kuntoraportti
907737
Päivämäärä:
2021-05-04