Bordslampor rosa sten

Bordslampor rosa sten
Bordslampor rosa sten
Bordslampor rosa sten
Bordslampor rosa sten
Bordslampor rosa sten
Bordslampor rosa sten
Bordslampor rosa sten
Bordslampor rosa sten

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1970/80-tal, rosa stem , höjd med skärmhållare ca 58 cm

Mindre nagg

907739

2021-04-25