Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, art nouveau, omkring sekelskiftet 1900, bronserad zink, dekor av kvinnofigur, höjd 37 cm.
Lagningar, ytslitage, ej funktionstestad, möjligen senare lampsockel i bakelit.
907745
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här