Staffan Hallström akvarell
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "Bergvägg", monogramsignerad och daterad -59, akvarell, bildmått ca 20x29 cm
PROVENIENS: Lars Lundins samling, Riksförbundet för bildande konst
Oramad, i passepartout, hörn med pappersskada
907746
2021-04-30