Staffan Hallström akvarell

Staffan Hallström akvarell
Staffan Hallström akvarell
Staffan Hallström akvarell
Staffan Hallström akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "Bergvägg", monogramsignerad och daterad -59, akvarell, bildmått ca 20x29 cm

PROVENIENS: Lars Lundins samling, Riksförbundet för bildande konst

Oramad, i passepartout, hörn med pappersskada

907746

2021-04-30