Bonader 1800-talets slut

Bonader 1800-talets slut
Bonader 1800-talets slut
Bonader 1800-talets slut
Bonader 1800-talets slut
Bonader 1800-talets slut
Bonader 1800-talets slut
Bonader 1800-talets slut
Bonader 1800-talets slut
Bonader 1800-talets slut
Bonader 1800-talets slut
Bonader 1800-talets slut
Bonader 1800-talets slut

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BONADER, 2 st, 1800-talets slut, maskinvävda, invävd mässingstråd, med motiv av unionsflaggor och Kung Oscar II, den mindre bonaden med Oscar II:s monogram i förgylld metall, ca 55x40 resp 150x145 cm

907769

2021-04-26