Freda Marston olja

Freda Marston olja
Freda Marston olja
Freda Marston olja
Freda Marston olja
Freda Marston olja
Freda Marston olja
Freda Marston olja
Freda Marston olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDA MARSTON (Storbritannien, 1895-1949): Alplandskap, signerad Freda Marston, olja på duk, ca 46x61 cm

907785

2021-04-28