Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA, omkring år 1900, rotting, lock klätt i kanvas samt märkt med initialerna U.O., höjd ca 54, 84x56 cm
Bruksslitage, åldersrelaterade småskador.
907795
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här