Resekista rotting

Resekista rotting
Resekista rotting
Resekista rotting
Resekista rotting
Resekista rotting
Resekista rotting
Resekista rotting
Resekista rotting
Resekista rotting
Resekista rotting

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, omkring år 1900, rotting, lock klätt i kanvas samt märkt med initialerna U.O., höjd ca 54, 84x56 cm

Bruksslitage, åldersrelaterade småskador.

907795

2021-04-26