Adolf Säfve (1860-1909): olja på duk

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADOLF SÄFVE (1860-1909): olja på duk, signerad a Säfve, ca 79x44 cm

907798

2021-05-10