Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BOKHYLLA, 3 dlr, 1960-tal, Bra Bohag, fanérad i ek och teak, höjd ca 183, 135x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Zustandsbeschreibung
Brukslitage, enstaka fanérbortfall, delvis blekt
907831
2021-04-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner