Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019), komposition, signerad och numrerad 229/375, färglitografi, bildmått 58 x 42 cm

Ej examinerad ur ram, dubbel passepartout

907841

2021-04-30