Byrå
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, jugend, tidigt 1900-tal, 4 lådor (med fack i), bemålad, ca höjd 84, bredd 93x49 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, jack, repor, senare bemålad, tröga lådor
Nyckel finns vid utlämningen
907863
2021-04-28