Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, jugend, tidigt 1900-tal, 4 lådor (med fack i), bemålad, ca höjd 84, bredd 93x49 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, jack, repor, senare bemålad, tröga lådor
Nyckel finns vid utlämningen

907863

2021-04-28