Gravyr efter Tenier

Gravyr efter Tenier
Gravyr efter Tenier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAVYR, 1700-tal, efter David Teniers, "Moisson, ou IIIe vûe de flandre", bladmått ca 37x45,5 cm

Pappersskador

907864

2021-04-26