Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL-AXEL ACKING, tillskrivet, bord, 1940-50-tal, Swedish Modern, jakaranda, märkt undertill med krita B4707, höjd 50, 109x45 cm
CITES-intyg medföljer
Smärre slitage och märken
907866
2021-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här