Carl-Axel Acking, soffbord

Carl-Axel Acking, soffbord
Carl-Axel Acking, soffbord
Carl-Axel Acking, soffbord
Carl-Axel Acking, soffbord
Carl-Axel Acking, soffbord
Carl-Axel Acking, soffbord
Carl-Axel Acking, soffbord
Carl-Axel Acking, soffbord
Carl-Axel Acking, soffbord
Carl-Axel Acking, soffbord
Carl-Axel Acking, soffbord
Carl-Axel Acking, soffbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL-AXEL ACKING, tillskrivet, bord, 1940-50-tal, Swedish Modern, jakaranda, märkt undertill med krita B4707, höjd 50, 109x45 cm

CITES-intyg medföljer

Smärre slitage och märken

907866

2021-05-10