Matta Portugal

Matta Portugal
Matta Portugal
Matta Portugal
Matta Portugal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, Portugal, 1900-talets första hälft, broderi på stramalj, blommor och blad mot ljusbotten samt bård med bladranka, 300x200 cm.

Bruksslitage, hårdare på kanter, fläckar, i behov av tvätt.

907868

2021-05-10