Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, England, fanérat i mahogny, beslag och fothylsor med hjul i mässing, läderklädd skiva, höjd 77, 134 x 85 cm

Slitage, ytskador, märken

907869

2021-04-26