Bordsarmaturer mässing

Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSARMATURER, 2 st., mässing, 1900-talets andra hälft, Karl Johanstil, skärmar i plåt, höjd ca 38 cm

PROVENIENS: Rolf Schmitz (1927-2018)

En arm lös

907879

2021-04-27