Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 1 par, mahogny, England, 1800-talets andra hälft, Hepplewhitestil, klädda i plysch, sitthöjd ca 46 cm
PROVENIENS: Rolf Schmitz (1927-2018)
Lagningar
907886
2021-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här