Severingsvagn 1900-tal

Severingsvagn 1900-tal
Severingsvagn 1900-tal
Severingsvagn 1900-tal
Severingsvagn 1900-tal
Severingsvagn 1900-tal
Severingsvagn 1900-tal
Severingsvagn 1900-tal
Severingsvagn 1900-tal
Severingsvagn 1900-tal
Severingsvagn 1900-tal
Severingsvagn 1900-tal
Severingsvagn 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, 2 klaffar, hjultrissor, bonat trä, höjd ca 62, 70x40 cm

Hjul med skador, märken förekommer

907887

2021-04-26