Josef Frank golvlampa
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOSEF FRANK, golvlampa, modellnr 2326, Firma Svenskt Tenn, mässing, reglerbar höjd, textilskärm från GP&J Baker "Stensöta", minsta höjd upp till sockel ca 105 cm
Skador: Ej funktionstestad, åldersrelaterat slitage
907907
2021-04-30