Josef Frank golvlampa

Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

JOSEF FRANK, golvlampa, modellnr 2326, Firma Svenskt Tenn, mässing, reglerbar höjd, textilskärm från GP&J Baker "Stensöta", minsta höjd upp till sockel ca 105 cm

Zustandsbeschreibung

Skador: Ej funktionstestad, åldersrelaterat slitage

907907

2021-04-30