Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (6) Svenska regenter, monogramsignerade KÖ och daterade -13 resp -14, akvarell, oval form, vardera ca 38x28 cm
Ett glas med mindre skada
907918
2021-04-26