Svenska regenter akvarell

Svenska regenter akvarell
Svenska regenter akvarell
Svenska regenter akvarell
Svenska regenter akvarell
Svenska regenter akvarell
Svenska regenter akvarell
Svenska regenter akvarell
Svenska regenter akvarell
Svenska regenter akvarell
Svenska regenter akvarell
Svenska regenter akvarell
Svenska regenter akvarell
Svenska regenter akvarell
Svenska regenter akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (6) Svenska regenter, monogramsignerade KÖ och daterade -13 resp -14, akvarell, oval form, vardera ca 38x28 cm

Ett glas med mindre skada

907918

2021-04-26