Sigill 1800-tal 18K guld

Sigill 1800-tal 18K guld
Sigill 1800-tal 18K guld
Sigill 1800-tal 18K guld
Sigill 1800-tal 18K guld
Sigill 1800-tal 18K guld
Sigill 1800-tal 18K guld
Sigill 1800-tal 18K guld
Sigill 1800-tal 18K guld
Sigill 1800-tal 18K guld
Sigill 1800-tal 18K guld

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIGILL, 18 k guld, Sverige, 1800-tal, ringen i 14 k guld, karneol med monogram AL, höjd ca 6, bredd ca 3,2 cm, otydliga stämplar, totalvikt ca 22,6 g

Smärre slitage, slitna stämplar

907921

2021-05-08