Firma Svenskt Tenn kandelabrar 1 par
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
J.L. HULTMAN, kandelabrar, 1 par, 1930-tal, tenn, 4 ljusarmar, höjd ca 30 cm
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterat slitage
907935
Päivämäärä:
2021-05-03