Klubbat för:
6 600 SEK
4 000 SEK
FICKUR, 2 st, herr resp damur, 18K guld, 1900-talets första hälft, diam 35-50 mm, vitemaljerade urtavlor, total vikt ca 109 g
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bucklor, skador
907942
2021-05-06