Prästkrage Hänge silver 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PRÄSTKRAGE / HÄNGE, silver, 1839, fällbar, ca 7x6 cm, vikt ca 18,8 g

Smärre slitage, något böjd

907953

2021-05-03