WMF cocktailshaker

WMF cocktailshaker
WMF cocktailshaker
WMF cocktailshaker
WMF cocktailshaker
WMF cocktailshaker
WMF cocktailshaker
WMF cocktailshaker
WMF cocktailshaker
WMF cocktailshaker
WMF cocktailshaker

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, cocktailshaker, nysilver, Tyskland, 1920/30-tal, locket graverat med monogram, höjd ca 23 cm

Locket graverat med monogram, smärre repor

907956

2021-04-27