Fönspendlar design H A Jakobsson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, takpendlar, 1 par, rak modell, mässing, etikettmärkta C-2899,1960-/70-tal, höjd ca 21 cm

Bruksspår, märken, repor

907960

2021-04-26