Servisdelar Hagtorn Gustavsberg
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
GUSTAVSBERG, "Hagtorn", servis, 27 dlr, bestående av 1 mattallrik, 10 djupa, 10 lunchtallrikar, såsbåt, 4 uppläggningsskålar samt mindre assiett
Krackeleringar, missfärgningar, nagg förekommer
907975
2021-04-27