Servisdelar Hagtorn Gustavsberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GUSTAVSBERG, "Hagtorn", servis, 27 dlr, bestående av 1 mattallrik, 10 djupa, 10 lunchtallrikar, såsbåt, 4 uppläggningsskålar samt mindre assiett

Krackeleringar, missfärgningar, nagg förekommer

907975

2021-04-27