Oljemålning Jules Vernier

Oljemålning Jules Vernier
Oljemålning Jules Vernier
Oljemålning Jules Vernier
Oljemålning Jules Vernier
Oljemålning Jules Vernier
Oljemålning Jules Vernier
Oljemålning Jules Vernier
Oljemålning Jules Vernier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JULES VERNIER (1862-1937): Landskapsmotiv, signerad J. Vernier, olja på duk, ca 50x40 cm

Krackeleringar

907976

2021-04-27