Oljemålning Ulf Eriksson

Oljemålning Ulf Eriksson
Oljemålning Ulf Eriksson
Oljemålning Ulf Eriksson
Oljemålning Ulf Eriksson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

ULF ERIKSSON Ulf (född 1942): "I frostens grepp", signerad Ulf Eriksson, olja på duk, ca 120x92 cm

907977

2021-04-27