Oljemålning Kjell Högström

Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

KJELL HÖGSTRÖM (1930-2012): "Stilleben med fotogenlampa", signerad Högström, olja på duk, ca 73x101 cm

907978

2021-04-27