Biblioteksbord
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BIBLIOTEKSBORD, kolonial stil, JR Almgren, Stockholm omkring 1900-talets första hälft, mahogny, stomme av trä i imitation av bambu, hyllplan, hjultrissor, stämpelmärkt undertill, höjd ca 72, 80x48 cm
Smärre slitage
907985
2021-04-26