Biblioteksbord

Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIBLIOTEKSBORD, kolonial stil, JR Almgren, Stockholm omkring 1900-talets första hälft, mahogny, stomme av trä i imitation av bambu, hyllplan, hjultrissor, stämpelmärkt undertill, höjd ca 72, 80x48 cm

Smärre slitage

907985

2021-04-26