Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4) Skärgårdsmotiv, signerad och numrerade roland S, 15/20, 10/25, 2/10, 2/10, litografier, bladmått ca 12x18,5 cm, 18,5x22, 23x15, 20x14,5 cm

Oramade, (ingår ej i mappen Årstiderna i skärgården)

907987

2021-04-26