Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, "Superellips", soffbord, Fritz Hansen, Danmark, vit laminatskiva, kromade spännben, ettikettmärkt, höjd ca 52, 135x90 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, repor
907988
2021-04-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner