Soffbord superellips Bruno Mathsson

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, "Superellips", soffbord, Fritz Hansen, Danmark, vit laminatskiva, kromade spännben, ettikettmärkt, höjd ca 52, 135x90 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor

907988

2021-04-30